Rezultati iskanja
zaposleni

zaposleni

Matevž Podjed
direktor

matevz.podjed@notranjski-park.si

 

Tine Schein
svetovalec direktorja

tine.schein@notranjski-park.si

 

Tomaž Jančar
strokovni vodja

tomaz.jancar@notranjski-park.si

 

Kristina Anzeljc
administratorka

kristina.anzeljc@notranjski-park.si

 

Jošt Stergaršek
biolog

jost.stergarsek@notranjski-park.si

 

Barbara Bolta Skaberne
vodja projekta Kras.Re.Vita

barbara.skaberne@notranjski-park.si

 

Dejvid Tratnik
koordinator projekta Kras.Re.Vita

dejvid.tratnik@notranjski-park.si

Irena Likar
vodja projekta LIFE Stržen

irena.likar@notranjski-park.si

Ana Gabrejna Fajdiga
koordinatorka projekta LIFE Stržen

ana.gabrejna@notranjski-park.si

 

Tjaša Sterle
koordinatorka projekta LIFE Stržen

tjasa.sterle@notranjski-park.si

 

Maja Košuta
strokovna sodelavka pri projektu LIFE Stržen


maja.kosuta@notranjski-park.si

 

Eva Kobe
strokovna sodelavka za stike z javnostmi

eva.kobe@notranjski-park.si

 

Tina Klemenčič
Biologinja, visoka naravovarstvena svetnica

tina.klemencic@notranjski-park.si

 

Rudi Kraševec
Biolog, višji naravovarstveni svetovalec na projektu LIFE FOR SEEDS

rudi.krasevec@notranjski-park.si

Damjan Intihar
tehnični sodelavec

damjan.intihar@notranjski-park.si

 

Alojzij Tomšič
tehnični sodelavec

 

Urška Ogrinc
vodja Enote turizem

urska.ogrinc@notranjski-park.si

Miha Jernejčič
vodja TIC, višji naravovarstveni svetovalec na projektu LIFE Naturaviva

miha.jernejcic@notranjski-park.si

 

Ladi Klančar
organizatorka turističnega vodenja

ladi.klancar@notranjski-park.si

 

Anja Bajda
vodja Kulturnega doma Cerknica

anja.bajda@kd-cerknica.si

 

Eva Turšič
strokovna sodelavka v Kulturnem domu Cerknica

eva.tursic@kd-cerknica.si

 

Alan Vranič
tehnični sodelavec Kulturnega doma Cerknica

tehnika@kd-cerknica.si